FutbolDünya.OrG | Dünyanın Futbolu..
"Fiorentina'da olmaktan gurur duyuyorum" 33ygtn5
"Fiorentina'da olmaktan gurur duyuyorum" 33ygtn5
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Fiorentina'da olmaktan gurur duyuyorum"

YazarMesaj
Cristiano Ronaldo #9
FD | Moderatör
FD | Moderatör
Cristiano Ronaldo #9

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 40
Rep Gücü Rep Gücü : 96
Rep Puanı Rep Puanı : 0
Tuttuğunuz Takım Tuttuğunuz Takım : Galatasaray
Favori Oyuncunuz Favori Oyuncunuz : Cristiano Ronaldo - Sergio Busquets
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/10
Nerden Nerden : İstanbul

"Fiorentina'da olmaktan gurur duyuyorum" Empty
MesajKonu: "Fiorentina'da olmaktan gurur duyuyorum"   "Fiorentina'da olmaktan gurur duyuyorum" Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 4:50 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından ACF Fiorentina'nın yeni teknik direktörü Sinisa Mihajlovic, ''mor menekşeler'' olarak anılan kulüpte çalışmaktan gurur duyduğunu söyledi.
Serie A'da geçen sezon istediği sonuçları alamayan ve ligi 11. sırada tamamlayarak, bu sene Avrupa kupalarını pas geçen Fiorentina'da yeni çalıştırıcısı Sinisa Mihajlovic, basının ve taraftarların karşısına çıktığı ilk toplantıda, ''Burada olmaktan gurur duyuyorum. Bu takım geçen sene de çok güçlüydü, bir de Gaetano D'Agostino geldi. Eğer yönetim yeni transferler yaparsa onlara da kapım açık. İyi bir takımımız var'' dedi.
Floransa'yı ve halkını iyi tanıdığını belirten Sırp teknik adam, ''Camiayı iyi tanıyorum. Çok talepkar. Bu nedenle son Dünya Kupası'nın bize öğrettiği gibi her zaman hücum ağırlıklı oynayacağız'' diye konuştu.
Mihajlovic'in basın toplantısına gelen 2 bin kadar Fiorentina taraftarı, yeni teknik direktöre sevgi gösterisinde bulunurken, ''Sinisa bizi Şampiyonlar Ligi'ne götür'' şeklinde tezahürat yaptı.
''Mor menekşeler''in yeni transferi Gaetano D'Agostino ile sözleşmelerini uzattığı genç oyuncular Khouma Babacar, Karadağlı Stevan Jovetic ve Lorenzo De Silvestri'nin katılacağı imza töreninin birkaç hafta içinde yapılacağı belirtildi.

Sporx.Com

"Fiorentina'da olmaktan gurur duyuyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası