FutbolDünya.OrG | Dünyanın Futbolu..
Aklım başıma geldi 33ygtn5
Aklım başıma geldi 33ygtn5
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aklım başıma geldi

YazarMesaj
Trooper
Yönetim Başkanı
Yönetim Başkanı
Trooper

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 436
Rep Gücü Rep Gücü : 1305
Rep Puanı Rep Puanı : -5
Tuttuğunuz Takım Tuttuğunuz Takım : Galatasaray SK
Favori Oyuncunuz Favori Oyuncunuz : Utku Burak Ozkan ( Tamamdır Hasret :D )
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : İstanbul - 16 Temmuz - 05 Ağustos Arası - Kastamonu

Aklım başıma geldi Empty
MesajKonu: Aklım başıma geldi   Aklım başıma geldi Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 9:16 am

Batuhan Karadeniz, geçmişte yaptığı hatalarını tekrarlamak istemiyor. Genç golcü, “Eskişehir’in performansı iyi olursa gezmemize kimse bir şey diyemez. Ancak benim ve takımın performansı iyi olmazsa gezmemiz ayıp olur. İnanıyorum ki bu sene daha iyi olacak. Her şeyi yerinde, zamanında ve kararında yapacağımızı düşünüyorum. Bazı yanlışlar yaptım. Bu yanlışları da öğrendim. Daha da yapacağım yanlış kalmadı. Benim için hayırlı olsun” diye konuştu. Beşiktaş’tan ayrıldığı için de buruk olmadığını belirten Batuhan, “Beşiktaş bu saatten sonra beni ilgilendirmiyor. Ama Türkiye’ye adlarından söz ettirilen futbolcuları getirdikleri için teşekkür ediyoruz. Yakından izleme şansımız olacak. Beşiktaş’tan kendi isteğimle ayrıldım. İçimde herhangi bir burukluk yok. Beni sevdiğim yere gönderdikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

star

Aklım başıma geldi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DeRossi Geldi
» Burdisso Pahalı Geldi
» Vikingur İstanbul'a geldi
» Aaa... Franco kampa geldi!
» "Grafite için İstanbul'dan görüşme talebi geldi"