FutbolDünya.OrG | Dünyanın Futbolu..
"Hakan Şükür'le kıyaslanmak.." 33ygtn5
"Hakan Şükür'le kıyaslanmak.." 33ygtn5
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Hakan Şükür'le kıyaslanmak.."

YazarMesaj
Trooper
Yönetim Başkanı
Yönetim Başkanı
Trooper

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 436
Rep Gücü Rep Gücü : 1305
Rep Puanı Rep Puanı : -5
Tuttuğunuz Takım Tuttuğunuz Takım : Galatasaray SK
Favori Oyuncunuz Favori Oyuncunuz : Utku Burak Ozkan ( Tamamdır Hasret :D )
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : İstanbul - 16 Temmuz - 05 Ağustos Arası - Kastamonu

"Hakan Şükür'le kıyaslanmak.." Empty
MesajKonu: "Hakan Şükür'le kıyaslanmak.."   "Hakan Şükür'le kıyaslanmak.." Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 3:09 pm

Hollanda kampında sabah antrenmanı sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan sarı kırmızılı oyuncu, Hakan Şükür ile kıyas içine sokulmasının kendisini sevindirdiği gibi dezavantajları olduğunu da vurgulayarak, ''Tabii ki Hakan Şükür ile kıyaslanmak beni heyecanladırıyor. Ancak böyle bir kıyaslanma insanların benden olan beklentilerini çoğaltır. Kısa zamanda büyük beklenti olur. Bu durumdan hoşlanmıyorum'' dedi.

FC Kleve karşısında dün oynanan hazırlık karşılaşmasında Galatasaray forması altında ilk golünü kaydettiği için mutlu olduğunu ifade eden Battal, ''Böyle bir kulübe gelmiş olmanın ne demek olduğunu iyice anlamaya başladım. Dün ilk golümü attım, bundan mutlu oldum. Güzel ve sıkı çalışıyoruz, daha iyi bir performans göstereceğim'' diye konuştu.

Galatasaray'ın Hollandalı teknik direktörü Frank Rijkaard'ın bu sezon da takımı 4-3-3 sistemiyle oynatacak olmasına da değinen Battal, ''Hocamız hangi sistemi oynatırsa oynatsın biz kendimize bu sistem içinde yer bulmalıyız. Sisteme biz ayak uydurmalıyız'' ifadesini kullandı.

Mehmet Battal, Bucaspor'dan Galatasaray'a gelirken bazı tereddütler yaşadığını, ancak gördüğü arkadaşlık ve sıcaklıktan sonra çok mutlu olduğunu sözlerine ekledi.

Basın toplantısına katılan diğer sarı kırmızılı futbolcu Musa Çağıran ise Galatasaray'a transfer olduğunu nişanlısıyla alışverişteyken öğrendiğini söyledi.

Çağıran, 3 yıldır profesyonel futbolculuk kariyeri sonrası Galatasaray'a geldiğini belirterek, sarı kırmızılı takıma ilk geldiği günden bu yana çok mutlu olduğunu dile getirdi. Genç futbolcu Türkiye'nin en büyük kulübü olarak nitelendirdiği Galatasaray'da arkadaşlığın çok iyi olduğunu ve hiçbir dışlanma yaşamadığını kaydetti.

Ajansspor

"Hakan Şükür'le kıyaslanmak.."
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Hakan Şükür'le kıyaslanmak!.."