FutbolDünya.OrG | Dünyanın Futbolu..
Giresunspor kampa giriyor 33ygtn5
Giresunspor kampa giriyor 33ygtn5
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Giresunspor kampa giriyor

YazarMesaj
Trooper
Yönetim Başkanı
Yönetim Başkanı
Trooper

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 436
Rep Gücü Rep Gücü : 1305
Rep Puanı Rep Puanı : -5
Tuttuğunuz Takım Tuttuğunuz Takım : Galatasaray SK
Favori Oyuncunuz Favori Oyuncunuz : Utku Burak Ozkan ( Tamamdır Hasret :D )
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : İstanbul - 16 Temmuz - 05 Ağustos Arası - Kastamonu

Giresunspor kampa giriyor Empty
MesajKonu: Giresunspor kampa giriyor   Giresunspor kampa giriyor Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 2:53 pm

Kulüp basın sözcüsü Ali Akdağ, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, hemen hemen sıfır bir kadro ile transfer görüşmelerine başladıklarını anımsatarak, ''10-12 gün içinde bu kulübün iskeleti olacak futbolcularla ön protokolu imzaladıktan sonra kendilerini Giresunporlu yapacak resmi sözleşmelerini yaptık'' dedi.

Brezilya'dan transfer ettikleri 3 futbolcunun da Giresun'a geldiğini anlatan Akdağ, ''Bu 3 arkadaşımızla da ön protokolü yaptık. Giresunpor yaptığı bütün transferlerde futbolculara peşinatlarını ödedik ve bu futbolcuların kafası dingin, aklı, beyni rahat bir şekilde kampa katılması için yönetim olarak üzerimize düşen görevi yaptık'' diye konuştu.

-KAMP SONRASI TAKIMA YENİ TRANSFERLER YAPILACAK-
Akdağ, Kızılcahamam'daki kampta teknik heyetin raporu doğrultusunda takımın ihtiyacı olan mevkilere gerekli takviyelerin en kısa zamanda yapılacağını ifade ederek, şunları anlattı:
''Hocamızın kamp sonrası vereceği raporlar ve kararlar en kısa zamanda yerine getirilecektir. Yine her ihtimale karşı Giresunpor'un görüşmekte olduğu birkaç arkadaş var. Giresunspor, bu sene tarihinde görülmemiş bir transfer politikası izlenmiştir. Transferi yapılan futbolcuların arasındaki fiyat dengeleri hassasiyetle korunmuş, hiçbir şekilde futbolcular arasında uçurum bir fiyat farkı yaşanmamıştır.''

Bütün futbolcuların sağlık kontrollerinin tamamlandığını ve bir hafta içinde lisanslarını çıkartmak için federasyona başvuracaklarını bildiren Akdağ, ''Giresunspor'u hem kimlik hem de futbol başarısı olarak layık olduğu yere getirmek için başladığımız mücadeleye aynı şekilde devam ediyoruz. Bugün itibariyle Giresunspor'un maddi bağlamda federasyonla hiçbir sıkıntısı kalmamıştır'' diye konuştu.

-KOMBİNE BİLET SATIŞI BU HAFTA BAŞLAYACAK-
Akdağ, kombine biletleri de bugünden itibaren teslim alıp bu hafta satışa sunacaklarını da söyleyerek, şunları kaydetti:
''Biz bu sene kombine bilet satışlarında Giresunspor'un şu anki mali durumunu da göz önüne alarak bütün Giresunsporlu hemşehrilerimizden destek istiyoruz. Çünkü bu kombinelerin maddi sıkıntıların olduğu bir dönemde Giresunspor'a faydası olacaktır. Taraftarlarımızı bu konuda sağduyulu davranmaya davet ediyorum. Bütün Giresunspor kamuoyundan takımlarının menfaatleri için sağduyulu davranarak bu davaya sahip çıkmalarını istiyorum.''

Ajansspor

Giresunspor kampa giriyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Teo kampa katılıyor..
» Aaa... Franco kampa geldi!