FutbolDünya.OrG | Dünyanın Futbolu..
"Tüm kupalara talibiz" 33ygtn5
"Tüm kupalara talibiz" 33ygtn5
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Tüm kupalara talibiz"

3 posters
YazarMesaj
Trooper
Yönetim Başkanı
Yönetim Başkanı
Trooper

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 436
Rep Gücü Rep Gücü : 1305
Rep Puanı Rep Puanı : -5
Tuttuğunuz Takım Tuttuğunuz Takım : Galatasaray SK
Favori Oyuncunuz Favori Oyuncunuz : Utku Burak Ozkan ( Tamamdır Hasret :D )
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : İstanbul - 16 Temmuz - 05 Ağustos Arası - Kastamonu

"Tüm kupalara talibiz" Empty
MesajKonu: "Tüm kupalara talibiz"   "Tüm kupalara talibiz" Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 9:28 pm

Galatasaray'ın yeni transferi Ali Turan, Galatasaray Televizyonu'nda yayınlanan programına konuk oldu. Ali Turan, Kayserispor'dan transfer oluş serüveni ile hedeflerinden bahsetti.
-Adaptasyon sürecini geçen sezon yaşadın. Galatasaray'da yabancılık çekmeyeceksin. İstersen transferinden bahsedelim.
"Kayserispor'la sözleşmem devam ederken devre arasında sözleşmemi uzatmak istediler. Ben de şuan da uzatmak istemiyorum. Gerek yurtiçi gerek yurtdışı gelen tekliflerden sonra konuşmak istediğimi belirttim. Onlar da “sözleşmeni uzatmazsan kadro dışı kalırsın” dediler. Bana da böyle bir tepki gelince hiç hoşuma gitmedi. Kayseri'de 6 yıl oynadım. İki yıllık sözleşme önerdiklerinde, üç yıllık imzaladım. Yeterince iyi bir performans sergiledim. Orada ağabeylik yaptım. Artık bunlar geride kaldı. Eski konularla ilgili konuşmak istemiyorum. O ara zaten Galatasaray benimle ilgileniyordu. Ben de sıcak baktım ve geldim. Zaten son bir ay kala Galatasaray ile antrenmanlara başladım. Çok sıcak ve güzel bir ortam vardı. Böyle de devam ediyor."
-Galatasaray'da takım arkadaşlarının sana yaklaşımı nasıl oldu?
"Gelir gelmez sanki aynı aileden, aynı takımdan biriymişim gibi davrandılar. Eski takım arkadaşlarım Mustafa Sarp ve Uğur Uçar ile kaptan Arda Turan ve yabancı futbolcular gerçekten çok ilgi gösterdiler. O bir ay benim için çok iyi geçti ve çok mutlu oldum."
-İstanbul'daki adaptasyon sürecini nasıl atlattın. Yaşantın ne kadar değişti?
"6 yıldır Kayseri'deydim. İlk kez Kayseri dışında bir takımda oynayacağım. Büyük bir camiaya geldim, bunun da farkındayım. İstanbul'a daha önce tatil amaçlı geliyordum. Şu anda yavaş yavaş alışmaya çalışıyorum . Bir problem yaşamıyorum ve inşallah daha iyi olacak."
-Galatasaray'da kendine çizdiğin hedef nedir?
"Hem stoperde hem sağ bekte oynadım. Ama asıl mevkim stoper. Takıma faydalı olmak için elimden geleni yapmak istiyorum. Hedefi büyük olan bir takıma geldim. Galatasaray gerek yurtiçinde gerek yurtdışında gerçekten büyük bir camia. Umarım burada büyük işler yapacağım."
-Galatasaray formasını giyeceksin. Nasıl bir duygu anlatır mısın?
"Ali Sami Yen'e geldiğimizde taraftarı ve atmosferi gördüğümüzde tüylerimiz diken diken oluyordu. Galatasaray Kulübü'nün çok büyük bir taraftarı var. Bunun bilincindeyim ve o taraftarın önüne çıkacağım için çok mutlu ve heyecanlıyım."
-Yeni sezon için düşüncelerin nelerdir?
"İyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Umarım hem UEFA Avrupa Ligi'nde hem de Türkiye Ligi'nde başarılara imza atarız. Tüm kupalara talibiz."

12.07.2010
Kaynak : Sporx.com
Trooper
Yönetim Başkanı
Yönetim Başkanı
Trooper

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 436
Rep Gücü Rep Gücü : 1305
Rep Puanı Rep Puanı : -5
Tuttuğunuz Takım Tuttuğunuz Takım : Galatasaray SK
Favori Oyuncunuz Favori Oyuncunuz : Utku Burak Ozkan ( Tamamdır Hasret :D )
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/10
Nerden Nerden : İstanbul - 16 Temmuz - 05 Ağustos Arası - Kastamonu

MesajKonu: Geri: "Tüm kupalara talibiz"   "Tüm kupalara talibiz" Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 9:29 pm

Ağzından bal damlıyor Very Happy
NeverGiveUp
Üst Moderatör
Üst Moderatör
NeverGiveUp

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 135
Rep Gücü Rep Gücü : 303
Rep Puanı Rep Puanı : 15
Tuttuğunuz Takım Tuttuğunuz Takım : BEŞİKTAŞ
Favori Oyuncunuz Favori Oyuncunuz : Q7-R10-G14
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/07/10
Nerden Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: "Tüm kupalara talibiz"   "Tüm kupalara talibiz" Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 10:00 pm

Klasik söylemdir bu.GS gibi bir camia tabiki adaydır tüm kupalara bundan doğal bir şey olamaz..
KinqKeeper
>Site Kurucusu
>Site Kurucusu
KinqKeeper

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 415
Rep Gücü Rep Gücü : 950
Rep Puanı Rep Puanı : 44
Tuttuğunuz Takım Tuttuğunuz Takım : Beşiktaş
Favori Oyuncunuz Favori Oyuncunuz : Iker Casillas
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/07/10
Nerden Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: "Tüm kupalara talibiz"   "Tüm kupalara talibiz" Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 11:47 pm

NeverGiveUp demiş ki:
Klasik söylemdir bu.GS gibi bir camia tabiki adaydır tüm kupalara bundan doğal bir şey olamaz..
Aynen katılıyorum..
https://spordunya.forum.st

"Tüm kupalara talibiz"
1 sayfadaki 1 sayfası