FutbolDünya.OrG | Dünyanın Futbolu..
"Benim için çok mutlu bir gün" 33ygtn5
"Benim için çok mutlu bir gün" 33ygtn5
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Benim için çok mutlu bir gün"

YazarMesaj
Trooper
Yönetim Başkanı
Yönetim Başkanı
Trooper

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 436
Rep Gücü Rep Gücü : 1305
Rep Puanı Rep Puanı : -5
Tuttuğunuz Takım Tuttuğunuz Takım : Galatasaray SK
Favori Oyuncunuz Favori Oyuncunuz : Utku Burak Ozkan ( Tamamdır Hasret :D )
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/07/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : İstanbul - 16 Temmuz - 05 Ağustos Arası - Kastamonu

"Benim için çok mutlu bir gün" Empty
MesajKonu: "Benim için çok mutlu bir gün"   "Benim için çok mutlu bir gün" Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 9:52 am

2010 Afrika Dünya Kupası Finali'nde Hollanda'yı 1-0'lık skorla mağlup ederek şampiyon olan İspanya'da teknik direktör Vicente del Bosque karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada gurur duyduğunu söyledi.

Zorlu mücadelenin ardından açıklamalarda bulunan Vicente del Bosque, "Çok zor bir karşılaşmaydı. Mükemmel oyunculara sahibiz. 1 veya iki gol daha kaydedebilirdik ama bu sonuç hakedilmiş bir sonuç. Benim için çok mutlu bir gün. Doğal olarak çok gururluyum. "Bizim performansımız, yeteneğimiz hiç bitmeyecek. Bu kadroda harika oyuncular var ve sahada her zaman kendilerini gösterdiler. Hollanda güzel bir oyun oynadı. Bu durumun zor olduğunu biliyorum ama bu futbolun bir parçası. Bu final karşılaşmasında ofansif bir futbol gördük. İki tarafta baskılıydı" ifadelerini kullandı.

INIESTA: "İNANILMAZ, AKIL ALMAZ"

Mücadelede İspanya'ya galibiyeti getiren golü kaydederek zaferde büyük pay sahibi olan Andres Iniesta ise karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, bunun inanılmaz ve akıl almaz bir olay olduğunu söyledi.

Iniesta karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada sözlerine şu şekilde devam etti: "Bu inanılmaz ve akıl almaz bir şey. Çok enerji sarfettik. Dünya kupasını kazanmak inanılmaz bir his. Bu bizim uzun süre önce başladığımız bir yoldu ve zor bir yoldu ama şuan bunun tadını çıkarıyoruz."

Sporx

"Benim için çok mutlu bir gün"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Sihirbaz" Mutlu Son
» "Oğlunuz tüm İspanya'yı mutlu etti"
» "Kaptan hala benim"
» "Fenerbahçe benim tercihim"
» İçin sıyrılır