FutbolDünya.OrG | Dünyanın Futbolu..
Stadyumun Çatısı Kriz Yaratıyor 33ygtn5
Stadyumun Çatısı Kriz Yaratıyor 33ygtn5
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Stadyumun Çatısı Kriz Yaratıyor

YazarMesaj
KinqKeeper
>Site Kurucusu
>Site Kurucusu
KinqKeeper

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 415
Rep Gücü Rep Gücü : 950
Rep Puanı Rep Puanı : 44
Tuttuğunuz Takım Tuttuğunuz Takım : Beşiktaş
Favori Oyuncunuz Favori Oyuncunuz : Iker Casillas
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/07/10
Nerden Nerden : İstanbul

Stadyumun Çatısı Kriz Yaratıyor Empty
MesajKonu: Stadyumun Çatısı Kriz Yaratıyor   Stadyumun Çatısı Kriz Yaratıyor Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 10:32 am

G.Saray için için kaynıyor. Başkan Adnan Polat birlik ve beraberliği sağlamak için çabalasa da yönetim içindeki aykırı sesler giderek yükseliyor. Öyle ki “Kol kırılır yen içinde kalır” prensibi artık terk edildi.

Yönetim kurulu toplantılarında çok ciddi kavgalar çıkmaya başladı. Hem de öyle böyle değil, hakarete varan kavgalar. Yönetimde zaten bir Haldun Üstünel krizi varken, Şardan-Çelebi-Helvacı üçgeninde de ciddi bir cepheleşme olduğunu ortaya çıktı. İç çekişme adeta tavan yaptı. Yönetim kurulundaki son olay ise Türk Telekom Arena Stadı konusunda patlak verdi. Çok ağır sözlerin kullanıldığı toplantıda yaşananlar şöyle...

Işın Çelebi, 7 Mayıs 2010’da yeni statla ilgili gerçekleştirilen basın toplantısındaki açıklamasını yeniden gündeme getirdi. Yiğit Şardan sinirli bir şekilde Işın Çelebi’ye “Sen ne biçim konuşuyorsun. Aklın ermiyor. Ortalığın tadını kaçırıyorsun. Vır vır konuşup duruyorsun. Aptalca işler yapıyorsun. Sana ne stat işinden?” ifadesini kullandı. Bunun üzerine buz gibi bir hava esti. Ağır sözler karşısında şoka uğrayan Çelebi, toplantı odasını terk etmek istedi ancak diğer yöneticiler devreye girip Çelebi’nin ayrılmasına izin vermedi. Ağlamaklı olan Çelebi, “Ben bu ülkede bakanlık yapmış bir insanım. Bunları hak etmiyorum” dedi.

ÇELEBİ NE DEMİŞTİ?
“Kayıtlara geçmesi için söylüyorum. Çatının açılır-kapanır olacağı protokollerde açık ve net belirtilmiştir. Mart ayında da TOKİ’nin verdiği bir olur yazısı var. Bu konuyu yeniden tartışmak söz konusu olamaz. Çatı açılırkapanır olacak. Yapılacak olan, teknik olarak nasıl gerçekleştirileceğinin değerlendirilmesidir. Bunun altını çizmek istiyorum. Aksi bir durumun hesabını Türkiye’de kimseye veremeyiz. Galatasaray camiasına da veremeyiz.”

HTSPOR / Meriç MÜLDÜR
https://spordunya.forum.st

Stadyumun Çatısı Kriz Yaratıyor
1 sayfadaki 1 sayfası